Konstytucja wspólników

Current Status
Not Enrolled
Price
Wewnętrzny
Get Started
This szkolenie is currently closed
Kurs Konstytucja wspólników przybliży Ci kwestię układania relacji pomiędzy wspólniczkami i wspólnikami w spółkach oraz projektach biznesowych. Paweł Korycki i Maciej Stępa, twórcy produktu Konstytucja Wspólników, opowiedzą Ci o zagrożeniach, jakie mogą Cię spotkać, gdy będziesz tworzyć spółki z innymi osobami. Przede wszystkim jednak dowiesz się, co trzeba ustalić na początku współpracy, aby Wasz biznes mógł działać skutecznie bez kłótni i konfliktów pomiędzy najważniejszymi osobami w biznesie – udziałowcami.

 

Maciej Stępa i Paweł Korycki pracują razem od 11 lat. Sprzedali swoje poprzednie firmy, co sprawiło, że zajęli się transakcjami M&A. Pomagają sprzedawać i kupować firmy na zlecenie klientów, doradzają, jak budować biznesy o jak największej wartości transakcyjnej i niestrudzenie edukują, że nie tylko idiota sprzedaje dobrze działający biznes. Zajmują się również doradztwem biznesowym w SilverUnicorns.pl, a dodatkowo mają biznesy takie jak: SprzedajFirme.com, CmentarzSpolek.pl, PivotPoint.pl – Dyrektorzy zarządzając oraz Investories.pl – Inwestycje powyżej 500 000 zł.  Na podstawie własnych doświadczeń i setek spotkań z klientami doradczymi stworzyli Konstytucję Wspólników, narzędzie do układania relacji pomiędzy wspólnikami w spółkach oraz projektach biznesowych.

Dodane komentarze (2)

  1. Avatar
    Monika Zaremba-Dragan

    Dzień dobry,
    W jakiej formie powinna zostać spisana taka konstytucja? Czy forma pisemna podpisana przez wspólników wystarczy czy należy udać się do notariusza? Jak spisanie takiej konstytucji ma pomóc w przypadku konfliktów? W którym momencie przyjmuje ona formę prawną? Jak wygląda ewentualne egzekwowanie takiej konstytucji?
    Pozdrawiam serdecznie

    1. Bartosz Szaleniec - doradca podatkowy (nr licencji 12261)
      Bartosz Szaleniec - doradca podatkowy (nr licencji 12261)

      Zgodnie z materiałem filmowym, forma jest dowolna natomiast zalecana jest forma pisemna z podpisami notarialnie poświadczonymi lub elektroniczna podpisana EPUAPem lub podpisem kwalifikowanym.

Scroll to Top